ᐈᐈ Хімчистка диванів вдома в Одесі з виїздом: Усунення запаху та плям

Хімчистка диванів

Хімчистка дивана в Одесі – замовити послугу зараз

З проблемою плям, застарілого бруду або затертих підлокітників допоможе впоратися хімчистка дивана. В інтер’єрі будь-якої квартири завжди присутні м’які меблі, які внаслідок щоденної експлуатації втрачають свою естетику. Повернути гарнітуру втрачений зовнішній вигляд, як і ліквідувати шкідливі бактерії з оббивки та наповнювача, покликана професійна хімчистка диванів в Одесі.

Цю послугу надає клінінгова компанія «Успіх Клін». Європейське обладнання в комплексі з сертифікованими хімічними реагентами, що використовується нами, дозволить ефективно усунути найскладніші плями, пил, а також продукти життєдіяльності різних кліщів та інших мікроорганізмів. По завершенню необхідних заходів замовник отримує оновлений гарнітур із насиченим кольором та свіжим запахом.

 

Чищення диванів від плям та запаху

Химчистка диванов в Одессе

Одним із пріоритетних напрямків діяльності клінінгової служби «Успіх Клин» є чистка диванів на дому. Перевагою нашого сервісу є той факт, що клієнту не доведеться турбуватися про те, як транспортувати м’які меблі. Наші експерти у попередньо узгоджений час прибудуть на адресу та проведуть комплекс необхідних заходів.

Чищення диванів здійснюється із застосуванням виключно екологічних, безпечних для здоров’я, як дорослих, так і дітей, що чистять засоби, які в тандемі з передовими засобами технічної підтримки дозволяють позбавити меблі:

 1. Від запаху;
 2. Від вовни тварин;
 3. Від плям вина, кави чи кетчупу;
 4. Від пилових кліщів;
 5. Від жирних потертостей;
 6. Від сечі.

На місці фахівець огляне диван, оцінить стан оббивки та характер брудних ділянок. Проаналізувавши зібрану інформацію, майстер приймає рішення щодо того, яка методика очищення буде здійснена.

Для досягнення бажаного результату застосовується як волога, і технологія. Поверхня дивана обробляється хімічним реагентом або шампунем, спеціально підібраним під конкретний випадок. Якщо на тканині є особливо складні плями, їх обробляють вручну за особливою технологією. Відмінні результати дає застосування екстракторної машини, як і робота пароочисником. У результаті, після прибирання гарнітур не тільки сяє чистотою і пахне природною свіжістю, але також має насичену кольорову гаму і приємну текстуру матеріалу на дотик.

Необхідно відзначити, що вже через кілька годин після сушіння в природних умовах диван придатний до експлуатації.

Замовляючи послугу хімчистки меблів у нашому сервісному центрі, ви можете бути впевнені в тому, що поставлене перед нами завдання будь-якої складності буде вирішено в максимально короткі терміни, відповідально та сумлінно.

 

Вибирайте хімчистку дивана вдома з виїздом

Профессиональная химчистка диванов

Професійна хімчистка дивана вдома виконується у певній послідовності:

 1. Поверхневий огляд виробу з подальшою діагностикою матеріалу та підбором оптимального засобу для чищення;
 2. Видалення пилу, крихт та інших механічних частинок з поверхні за допомогою вакуумного пилососа;
 3. Нанесення хімічного реагенту;
 4. Ліквідація забруднень за допомогою екстакторної машини чи ручним методом;
 5. Промивання матеріалу з наступним сушінням.

У своїй діяльності ми керуємося принципом індивідуального підходу до кожного замовлення. Засоби, що використовуються нами, виготовляються найкращими торговими марками та відрізняються гіпоалергенністю, що підтверджують не лише численні позитивні відгуки клієнтів, а й рекомендації фахівців.

Разом з плямами, що в’їлися, вовною тварин і хвороботворними мікроорганізмами, нейтралізуються сторонні запахи. Використовуваний комплексний підхід дозволяє повернути дивану презентабельний, первозданний вигляд.

Крім якісного результату, клієнту гарантується прийнятна ціна. Політика лояльності, що проводиться нами, і надання знижок постійним замовникам дає можливість користуватися нашим сервісом у будь-який день тижня і час доби недорого. Тому, якщо вам потрібна екстрена хімчистка килимів, ковдр, подушок, крісел з виїздом чи вивезенням, клінінговий центр «Успіх Клін» до ваших послуг.

 

Ми допоможемо замовити хімчистку дивану дешево

На даний момент в Одесі існує багато організацій, діяльність яких орієнтована на надання комплексного клінінгового сервісу. У той самий час, запропонована вартість, як і підсумковий результат який завжди виправдовують очікування споживача.

Замовити хімчистку дивана з гарантією якості та дешево, кожен бажаючий може скориставшись допомогою досвідчених фахівців компанії «Успіх Клін». Подібна послуга надається як удома, так і з вивозом дивану. Команда професіоналів, що склалася, береться за вирішення найнестандартніших завдань і пропонує унікальні рішення щодо профілю своєї галузі. Сучасна матеріально-технічна база, наявність передових інструментів та інноваційного обладнання дозволяє нам ефективно усувати забруднення різної етіології з поверхонь будь-якої текстури, шкіряних диванів або велюрових крісел.

Оформляєте заявку на нашому офіційному сайті або зв’язуйтесь з нашими менеджерами за телефоном.

Химчистка диванов на дому в Одессе

Назва послугиОд. вим.Ціна
Стілецьшт.75 грн.
Стілець зі спинкоюшт.150 грн.
Офісний стілецьшт.200 грн.
Крісло текстильнешт.350-450 грн.
Диван дитячийшт.600-700 грн.
Диван стандартшт.800-1000 грн.
Диван кутовийшт.1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт.900-1100 грн.
Світлі та сильно забруднені+ (20-30)%
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ700 грн.