ᐈᐈ Хімчистка матраців вдома: ортопедичний, пружинний матрац

Хімчистка матраца

Хімчистка матраца в Одесі

Відновити втрачену естетику, як і позбутися плям будь-якої етіології допоможе хімчистка матраца. В результаті повсякденної експлуатації м’які меблі, килими, а також пледи втрачають свій товарний вигляд, колірна гама втрачає свою насиченість, а на поверхні з’являються різні забруднення, які неможливо усунути самостійно.

За обставин, що склалися, єдино правильним рішенням стане звернення за допомогою фахівців сервісної служби «Успіх Клін». Досвідчені фахівці у погоджений з клієнтом час прибудуть на адресу, проведуть діагностику матеріалу, підберуть засіб для чищення та актуальну методику видалення навіть глибоких, застарілих плям.

Професійна хімчистка матраців виконується із залученням сертифікованого обладнання та безпечних для здоров’я миючих компонентів.

Замовляйте хімчистку матраців вдома

Химчистка матраса в Одессе

Серед широкого комплексу, що надається клінінговою компанією «Успіх Клін» кваліфікованого сервісу, на особливу увагу заслуговує хімчистка матраців вдома. Тепер Вам не доведеться ламати голову щодо того, в яку службу звернутися і яким чином доставити громіздкий виріб. Наші послуги доступні у будь-який час доби та день тижня. Клієнту просто потрібно зв’язатися за вказаним на сайті телефонним номером з нашими менеджерами або оформити заявку онлайн. Хімчистка матраца ціна, якою приємно здивує своєю демократичністю, здійснюється у кілька етапів:

  1. Ліквідація з поверхні чохла та самого матраца скупчень сміттєвих частинок та пилу за допомогою вакуумного пилососа;
  2. Визначення видової приналежності тканини з наступним вибором речовини, що чистить, і розрахунку її концентрації;
  3. Нанесення реагенту з використанням або вологої методики обробки виробу;
  4. Видалення бруду з додатковим використанням сучасних засобів для виведення плям дозволяють оперативно позбутися не тільки від сечі, але і плям кави або поту;
  5. Двоступінчасте проточне очищення з подальшим сушінням.

Незалежно від того, чи потрібна вам оперативна хімчистка ковдри або чищення дитячого матраца, за вашим бажанням нашими співробітниками будуть виконані заходи, що дозволяють ефективно позбутися не тільки забруднень, але також прибрати неприємні запахи. На заключному етапі на виконані нами роботи та використані хімічні засоби нами надається гарантія.

Необхідно відзначити, що під час очищення пружинного матраца нами застосовуються виключно екологічні сертифіковані хімічні реагенти, безпека яких підтверджена численними дослідженнями та тестуваннями. Нашими послугами можуть користуватися дитячі садки та школи, оскільки компоненти рослинного органічного походження не викликають у дітей алергічних реакцій.

Дипломовані експерти клінінгової компанії «Успіх Клін» готові не лише усунути потертості ортопедичного матраца, але також усунути шерсть тварин з кокосового виробу за лічені години, повернувши їм природну свіжість.

Чому чистка матраца – чудовий вибір

Чистка матраса в Одессе на дому

Скориставшись послугою чищення матраца вдома від компанії «Успіх Клін», ви отримуєте якісний сервіс з гарантією, вартість якого є найприйнятнішою в місті Одеса. Необхідно розуміти, що самостійні спроби почистити ковдру, паласи чи м’які меблі не принесуть такого результату, який гарантовано у разі звернення за допомогою до наших експертів.

Професійна хімчистка килимів, крісел, диванів, так само як і матраців має ряд переваг:

  1. Економія сил, часу та фінансових витрат;
  2. Можливість впоратися не тільки із забрудненнями, але також видалити з поверхні матраца суперечки плісняви, пилові кліщі та інші патогенні бактерії, що є причинами розвитку алергії;
  3. Обробка дозволяє оживити насиченість кольору оббивки та повністю ліквідувати сторонні запахи.

Для досягнення бажаного результату нашими фахівцями застосовується інноваційне обладнання від всесвітньо відомих брендів та передові технології. Перш ніж приступити до виконання замовлення, наші співробітники в обов’язковому порядку уважно вивчать тип оббивки, встановлять характер плями і на підставі цього підберуть ефективний засіб для чищення.

Комплексний сервіс, що надається нами, включає в себе не тільки заходи з виїздом. За бажанням ви можете також здати килим або подушки замовивши хімчистку з вивозом. Після завершення всіх робіт ми здійснюємо доставку замовлення на адресу клієнта в попередньо узгоджений час.

Інформацію щодо того, скільки коштує професійне очищення з виїздом, ви можете дізнатися, вивчивши представлений на офіційному сайті прейскурант, де відображені актуальні ціни.

Назва послугиОд. вим.Ціна
Стілецьшт.75 грн.
Стілець зі спинкоюшт.150 грн.
Офісний стілецьшт.200 грн.
Крісло текстильнешт.350-450 грн.
Диван дитячийшт.600-700 грн.
Диван стандартшт.800-1000 грн.
Диван кутовийшт.1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт.900-1100 грн.
Світлі та сильно забруднені+ (20-30)%
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ700 грн.