ᐈᐈ Хімчистка меблів в Одесі: чистка м'яких меблів з виїздом додому

Хімчистка меблів

Професійна хімчистка меблів вдома в Одесі

Хочете реставрувати, усунути сторонні запахи і бруд, що в’ївся, з поверхні гарнітура? Хімчистка меблів стане тим рішенням, яке допоможе повернути Вашому диванові або кріслу втрачену естетичну досконалість та природну свіжість. Скориставшись сервісом компанії «Успіх Клін» в Одесі, кожен бажаючий має можливість на вигідних умовах замовити послугу «хімчистка меблів вдома» та отримати бажаний результат у максимально короткий час. Виїзна хімчистка здійснюється досвідченими фахівцями. Професійне чищення має на увазі застосування сучасних засобів технічної підтримки та спеціальних реагентів, що в комплексі дозволяє гарантувати усунення навіть застарілих плям. Численні відгуки вдячних клієнтів підтверджують ефективність наших методик, а запропонована нами ціна є найдемократичнішою в області.

Чищення м’яких меблів, парою та інші види хімчистки

Чистка мягкой мебели

На відміну від підручних засобів та народних методів чищення м’яких меблів, що виконується співробітниками клінінгової компанії «Успіх Клін» є набагато ефективнішою. Багато в чому це обумовлено застосуванням наступних способів обробки:

  1. Піною. Прекрасний варіант, коли йдеться про свіжі плями. З урахуванням мінімальної присутності вологи в компоненті, що діє, поверхня меблів швидко висихає;
  2. Парою. Даная экстракция адоптирована под работу с тканями различной текстуры и гарантирует оперативное устранение самых сложных пятен. В тоже время не рекомендована к использованию если гарнитур имеет деревянный каркас;
  3. Спреєм чи спеціальним хімічним складом. Така технологія орієнтована на боротьбу із запущеними плямами та добре справляється з поставленими завданнями. Однак агресивність основних складових вносить обмеження щодо обробки оббивки з тканини, що чутливо реагує на контакт з вологою;
  4. Порошками. Хімчистка м’яких меблів стане оптимальним варіантом, коли має працювати з делікатною фактурою оксамиту, шовку або натуральної вовни.

Великою популярністю користується комбінована технологія, коли чистка доповнюється паровою. Завдяки накопиченому досвіду, практичним навичкам і теоретичним знанням команда «Успіх Клін», що склалася, пропонує кваліфіковані послуги з профілю своєї галузі.

Незалежно від того, чи потрібна Вам волога хімчистка дивана вдома або прання килимів з вивозом, Ви можете не сумніватися в якісному результаті. Попередню інформацію щодо того в яку вартість обійдеться Вам сервіс, що надається нами, можна дізнатися, відвідавши веб ресурс «himchistka-kovrov.odessa.ua» і уважно вивчивши прейскурант, що завжди відображає актуальні ціни.

Замовити чистку шкіряних, полірованих або м’яких меблів з виїздом

Заказать чистку мебели

Одним із пріоритетних напрямків діяльності клінінгового центру «Успіх Клин» вважається хімічне чищення меблів вдома. Виконання такого замовлення здійснюється у кілька етапів.

Після оформлення заявки наші технологи уточнять деякі нюанси щодо віку гарнітуру, наявності технічного паспорта та наявності рекомендацій від виробника. Наступним кроком стане огляд меблювання та вивчення оббивки з метою встановлення компонентів, що входять до її складу. Дуже важливо спочатку коректно ідентифікувати маркування тканини чи текстуру матеріалу. Зібрана інформація дає змогу виробити подальшу стратегію робіт.

Справа в тому, що технології за якою виконується чищення шкіряних меблів та виробів із текстилю принципово відрізняються. У більшості випадків нашим експертам достатньо поверхового дослідження, щоб встановити маркування тканини та підібрати необхідний спосіб усунення забруднень.

Щоб переконатися в правильності прийнятого рішення, ми проводимо тестування, що відображає реакцію матеріалу на контакт з реагентом. На підставі отриманих даних робиться остаточний висновок щодо того, який індивідуальний засіб та метод очищення в конкретному випадку варто застосувати. Подальші заходи пов’язані з нанесенням обраного реагенту на поверхню м’яких або полірованих меблів, прибирання відпрацьованого засобу та ліквідація забруднень, пилу, сміття за допомогою екстракторних апаратів.

Волога, що проникла всередину наповнювача, часто провокує прояв неприємних запахів. Не допустити такого, допоможе процедура сушіння. За бажанням клієнт може замовити обробку поверхні антистатиком або дезодорантом із тематичним ароматом. Хімчистка крісел в Одесі з вивозом, як і прання килимових доріжок з виїздом на адресу від компанії «Успіх Клін» це ідеальний варіант економії коштів, сил і часу. Щоб замовити хімчистку меблів, клієнту просто потрібно оформити заявку на нашому сайті, а ми візьмемо на себе виконання супутніх зобов’язань.

Чому хімчистка меблів така важлива – служба “Успіх Клін” в Одесі

Правильно виконане та своєчасне хімічне чищення покликане гарантувати:

  1. Відновлення товарного вигляду виробу;
  2. Продовження експлуатаційного ресурсу чи то диванів, килимових покриттів чи крісел;
  3. Ліквідацію плям, сміттєвих частинок та неприємного запаху.

Серед переваг, якими хімчистка м’яких меблів вдома, що здійснюється компанією «Успіх Клін», вигідно відрізняється від альтернативних пропозицій у місті Одеса, слід зазначити оперативність та гарантію якості. До того ж чистка м’яких меблів вдома у вологому форматі проводиться з залученням не тільки високофункціонального обладнання, але і застосуванням гіпоалергенних порошків, шампунів і засобів для виведення плям від кращих виробників. Отримати інформацію про те, скільки коштує прання паласів, хімчистка килимів або салону автомобіля можна зателефонувати нам або відправивши повідомлення на наш E-mail.

Химчистка мебели
Назва послугиОд. вим.Ціна
Стілецьшт.75 грн.
Стілець зі спинкоюшт.150 грн.
Офісний стілецьшт.200 грн.
Крісло текстильнешт.350-450 грн.
Диван дитячийшт.600-700 грн.
Диван стандартшт.800-1000 грн.
Диван кутовийшт.1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт.900-1100 грн.
Світлі та сильно забруднені+ (20-30)%
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ700 грн.