ᐈᐈ Прання килимів в Одесі з вивозом та доставкою додому

Прання килимів

Прання килимів в Одесі з вивозом та доставкою додому

Своєчасне та регулярне прання килимів дозволяє не тільки зберегти зовнішню естетику виробу, але також суттєво пролонгувати його термін служби. На вітчизняному ринку існує багато організацій, що спеціалізуються на наданні послуг з чищення паласів та меблів. У той же час рівень сервісу і якість виконання не завжди задовольняють очікування клієнтів.

Скориставшись послугами фабрики чищення килимів «Успіх Клін» в Одесі, Ви можете не сумніватися в тому, що підсумковий результат перевершить усі очікування. Ціна прання килимів, яка приємно здивує своєю демократичністю, може здійснюватися не лише з вивезенням виробу, а й з виїздом наших спеціалістів на адресу замовника. Бажаєте повернути килимовому покриттю втрачену свіжість та товарний вигляд? Професійне чищення з доставкою додому замовлення від компанії «Успіх Клін» ідеальне рішення.

Чищення килимів на дому недорого – замовити службу "Успіх Клін"

Чистка ковров

Для боротьби із забрудненістю килимових доріжок активно застосовується хімчистка, що дозволяє досягти хороших результатів навіть якщо йдеться про застарілі плями. Серед великої варіативності актуальних методик особливої уваги заслуговує чищення килимів, що є чудовою альтернативою екстракторної технології, яка передбачає використання води. Як діючий реагент виступає спеціальний мікропористий порошок, що поглинає бруд з волокон і в подальшому видаляється за допомогою пилососа.

Чищення килимів вдома за даною технологією рекомендовано до проведення в тих випадках, коли контакт виробу, що очищається, з рідиною неприпустимий. Застосування подібного методу повністю виключає ймовірність появи деформацій, усадки, а також втрату кольору та виникнення розводів.

Компанія «Успіх Клін» надає комплексний сервіс для чищення килимових покриттів, що потребують делікатного підходу вдома. Оцінити переваги наших послуг може будь-хто охочий оформити заявку на офіційному сайті із зазначенням адреси або зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними контактними даними. Сама технологія усунення забруднення цим методом потребує поетапного виконання наступних заходів:

 1. Підготовка. Використовуючи спеціальний пилосос наші, співробітники усувають з оброблюваної поверхні механічні частинки, пісок та пил;
 2. З метою відділення бруду, що в'ївся, від волокон, на виріб наноситься особливий спрей;
 3. Наступним кроком стане рівномірне розподілення порошку по всьому килиму;
 4. Роторна машина, укомплектована двома щітками, що здійснюють обертальні рухи, вбиває очищувач в текстуру матеріалу;
 5. Через деякий час реагент починає взаємодіяти із забрудненнями, вбираючи їх у себе;
 6. Залишки відпрацьованого порошку забираються за допомогою потужного пилососа.

Хімчистка килимів, як у класичному виконанні, замовити яку недорого можна в компанії «Успіх Клін» це гарантія того, що поставлене перед нами завдання будь-якої складності буде виконано якісно та швидко. Дізнатися вартість послуги Ви можете на нашому веб ресурсі, уважно вивчивши прейскурант, що завжди відображає актуальні ціни.

Професійне чищення паласів, килимових доріжок або покриттів в Одесі.

Профессиональная чистка паласов

Одним із пріоритетних напрямків діяльності на яку орієнтована компанія «Успіх Клін» вважається професійне чищення будь-яких видів килимових покриттів.

Для досягнення необхідного результату застосовується сучасне як переносне, так і стаціонарне обладнання. Серед ефективних методів, що активно використовуються нами, заслуговує вологе прання паласів, так само як і килимових доріжок, що дає можливість Вашому оздобленню для підлоги засяяти вишуканою чистотою.

Суть технології зводиться до обробки виробу певним хімічним складом, що моментально роз'їдає бруд з подальшим видаленням продуктів реакції. Миючий засіб наноситися під тиском із залученням такого апарату як екстрактор. Щоб чистка паласів виявилася продуктивною реагенти, що наносяться, повинні бути високої якості. Саме з цієї причини ми віддаємо перевагу засобам для виведення плям і шампуням від всесвітньо відомих торгових марок:

 1. Prochem;
 2. Chemspec.

Якщо пляма сильно в'їлася, то без ручної роботи, пов'язаної з локальною обробкою найбільш проблемних ділянок, обійтися неможливо, після чого задіюється роторно-дисковий агрегат. На заключній стадії здійснюється промивання водою та сушіння.

В особливо запущених випадках єдиним правильним рішенням стане прання килимового покриття або хімчистка меблів з вивезенням у межах нашої спеціально обладнаної фабрики. На сьогоднішній день компанія «Успіх Клін» є аргументованим лідером в Одесі у сфері надання кваліфікованих послуг з прання та очищення килимів.

Миття килимів – чому варто викликати хімчистку “Успіх клін”

Деякі користувачі намагаються в домашніх умовах самостійно усунути забруднення з доріжок або паласів. Отримуваний на виході результат з урахуванням витрачених зусиль залишає бажати кращого. Миття, чищення килимів від компанії «Успіх Клін», яка покликана не тільки заощадити Ваш час, а й фінансові витрати. Проведена нами програма лояльності дозволяє за адекватних витрат отримати комплексний сервіс на всіх етапах співробітництва починаючи від здійснення замовлення і закінчуючи оплатою. Потрібне миття килимів, ціна якої є найдемократичнішою в місті? Введіть у пошуковик запит «прання килимів Одеса», перейдіть за посиланням «himchistka-kovrov.odessa.ua» та оформіть заявку. Потрібна термінова хімчистка автомобіля? Візьміть телефон та зв'яжіться з нашими консультантами. Практично вся Одеса гідно оцінила переваги нашого сервісу:

 1. Оперативність;
 2. Доступні ціни;
 3. Зручна форма оплати;
 4. Безкоштовна доставка.

Мойка ковров

Назва послугиПлощаЦіна
Висота ворсу до 10 ммм²110 грн.
Висота ворсу понад 10 ммм²120 грн.
Вовна високої щільності, на клейовій основім²140 грн.
Шкура, віскоза, шовк, бамбукм²200 грн.