ᐈᐈ Хімчистка ковдри та пледа в Одесі: ватної, вовняної та інших

Хімчистка ковдри

Хімчистка ковдри в Одесі

Професійна і регулярна хімчистка ковдри, а також подушки дає можливість повернути постільним приладдям товарний вигляд, шляхом усунення плям, що в’їлися, сторонніх запахів і хвороботворних організмів.

Важливо розуміти, що значну частину свого життя людина витрачає на сон. Постільні речі вбирають у собі не тільки пил, але також піт і слину, які служать ідеальним живильним середовищем для розмноження різних патогенних бактерій і пилових кліщів. Їхня життєдіяльність негативно відбивається на здоров’ї як дорослих, так і дітей, викликаючи алергічні реакції та шкірні захворювання.

Щоб убезпечити себе від подібної ситуації, вам необхідно почистити ковдру в хімчистці клінінгової компанії «Успіх Клін», яка є лідером в Одесі у сфері надання послуг із профілю своєї галузі.

Навіщо потрібне чищення ковдр і подушок

Химчистка одеял в Одессе

Існує укорінений стереотип щодо того, що регулярна зміна постелі є повноцінною умовою, що забезпечує належну турботу про спальне місце. У той же час, заміна підковдра або наволочки, повністю не вирішують проблему, яка прихована від очей.

Справа в тому, що внаслідок щоденної експлуатації вироби, наповнені натуральним матеріалом, стають ідеальним місцем для розмноження пилового кліща, продукти життєдіяльності якого можуть спровокувати запалення дихальних шляхів, а також шкірних покривів.

Професійне чищення ковдр та подушок за допомогою спеціальних хімічних реагентів та відповідного обладнання, дозволяє ефективно видалити потові виділення, шерсть тварин та неприємні запахи.

Пріоритетним напрямком діяльності клінінгової служби «Успіх Клін» є хімчистка ковдри ціна, якою приємно здивує клієнта своєю демократичністю. Відмінною особливістю нашого сервісу є можливість виконання цілого комплексу заходів вдома. Для досягнення бажаного результату застосовується акваобробка.

Незалежно від того, чи замовляєте ви послугу хімчистка пледу з вивезенням або аерочиску з виїздом, наші фахівці відповідально і сумлінно підходять до виконання поставлених завдань і на виконану роботу надають гарантію.

Прання ковдри здійснюється за кілька етапів:

  1. Поверхневий огляд, діагностика матеріалу та підбір технології усунення забруднень з урахуванням текстури наповнювача;
  2. Аква- або аерообробка;
  3. Обережне прання виробу;
  4. Кондиціювання для надання ковдр свіжості та приємного аромату.

При необхідності нами в особливо запущених випадках використовується засоби для виведення плям, а також хімічні реагенти. Дані засоби сертифіковані, а їхня безпека для здоров’я дорослих та дітей, а також тварин підтверджена науковими дослідженнями.

Хімчистка вовняної ковдри і не тільки

Чистка одеял на дому

Скориставшись комплексним сервісом, що надається клінінговій компанії «Успіх Клін», будь-який житель міста Одеса, має унікальну можливість замовити чистку ковдр на вигідних умовах. Надана послуга передбачає виконання замовлення за допомогою передових технологій.

Існує кілька способів усунення неприємних запахів, плям та інших забруднень з ковдр. Вибір залежить від наповнювача або матеріалу, з якого виготовлено ковдру. Для досягнення бажаного результату можуть використовуватися такі способи:

  1. Вологе оброблення. Подібна хімчистка вовняної ковдри або виробів з наповнювачем передбачає прання за допомогою спеціальних розчинів та подальшої обробки гарячою парою. Щоб знищити шкідливі бактерії, нами виконується кварцювання;
  2. Аерочиска. Прекрасне рішення для виробів з пуховим або пуховим наповнювачем, а також ковдри ватної. Відмінною особливістю даної методики є застосування УФ та вакуумної обробки поверхні. Подібний підхід дозволяє зберегти текстуру матеріалу і в той же час повністю ліквідувати пилових кліщів, пліснявих і грибкових утворень, а також усунути патогенні мікроорганізми.

На тлі альтернативних пропозицій, існуючих у місті наша фірма вигідно відрізняється ціновою політикою, що проводиться. «Якісно та недорого» – це ті критерії, якими ми незмінно керуємося протягом усієї нашої діяльності.

Детальну інформацію щодо того, в яку суму вам обійдеться хімчистка матраца, пледа, крісел або дивана, ви можете отримати на офіційному сайті компанії, уважно вивчивши прейскурант, в якому завжди відображені актуальні ціни. Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексні послуги як вдома, так і в умовах спеціально обладнаної фабрики.

Назва послугиПлощаЦіна
плед, ковдра, накидкам²80 грн.