ᐈᐈ Хімчистка крісел в офісі або вдома: ціна на сайті "Успіх Клин"

Хімчистка крісел

Хімчистка крісел в Одесі

Бажаєте повернути м’яким меблям втрачену естетику, очистивши від забруднень? Професійна хімчистка крісел від клінінгової компанії «Успіх Клін» – це унікальна можливість позбавитися від забруднень різної етіології та продовжити експлуатаційний ресурс свого гарнітуру.

Досвідчені та кваліфіковані фахівці в обумовлений з клієнтом час прибудуть на адресу та здійснять необхідний комплекс заходів, за результатами яких вам буде надано гарантію. Комплексний сервіс включає не лише послугу хімчистка крісла вдома, але також в офісі, в комерційних приміщеннях і на промислових майданчиках.

Передові методики, що застосовуються нами, сучасне обладнання та безпечні для здоров’я засоби для чищення, дозволяють оперативно позбутися найскладніших плям, сторонніх запахів, пилових кліщів та інших мікроорганізмів.

Замовляйте чищення крісел вдома з виїздом

Химчистка кресел в Одессе

Будь-які м’які меблі, будь то дивани, банкетки або пуфи з часом втрачає зовнішню естетику і сильно зношується. Хімчистка дивана, крісла або стільця дозволяє прибрати застарілі плями бруду, засалені з підлокітників, видалити неприємні запахи, плісняву, грибок, а також шерсть тварин. Домогтися подібного результату і повернути оббивці крісла свіжий вигляд, насиченість кольору та продовжити термін служби гарнітура, якщо звернутися за допомогою до фахівців.

Професійна хімчистка крісел в офісі або вдома від клінінгової служби «Успіх-Клін» дає змогу заощадити ваш час та фінансові кошти. Вам не доведеться турбуватися про способи транспортування гарнітура, оскільки наші експерти приїдуть на першу вимогу на вказану вами адресу, після чого приступлять до виконання своїх професійних обов’язків:

 1. Візуальний огляд крісла, діагностика матеріалу, підбір техніки виконання та необхідного засобу для чищення;
 2. Видалення пилу, механічних включень та інших частинок за допомогою вакуумного пилососу;
 3. Нанесення реагенту;
 4. Усунення бруду;
 5. Обробка засобами для виведення плям з подальшим очищенням і сушінням.

Чищення крісел і диванів виконується із застосуванням виключно органічних та сертифікованих хімічних засобів, які пройшли різні випробування та мають цілу низку переваг:

 1. Екологічність;
 2. Гіпоалергенність;
 3. Відсутність різких запахів.

Наші фахівці оперативно та сумлінно виконають очищення офісних крісел зі шкіри, а також домашніх моделей з текстилю та інших матеріалів. Наша фірма відповідально підходить до виконання поставлених завдань та здатна якісно та недорого виконати замовлення будь-якої складності.

Чому хімчистка крісел необхідна

Заказать чистку кресел

Регулярно здійснювана хімчистка крісел покликана не тільки усунути з оббивки плями, що важко виводять, але також ліквідувати хвороботворні мікроорганізми, грибок, цвіль або віруси.

Наповнювач м’яких меблів і крісел, зокрема, стає ідеальним місцем для розмноження патогенної мікрофлори, яка не тільки може руйнувати текстуру матеріалу, але й згубно позначатися на здоров’ї користувача, особливо якщо йдеться про дітей. Грамотно виконана хімчистка м’яких меблів, орієнтована на те, щоб мінімізувати ризик розвитку у людини алергічних реакцій та захворювань шкіри.

Скориставшись кваліфікованим сервісом від компанії «Успіх-Клін», у вас є унікальний шанс замовити хімчистку крісла вдома або з вивозом. Подібна послуга має на увазі обробку поверхні крісла або вологим методом із залученням пароочисників, вакуумного обладнання або екстракторних агрегатів. Вибір залежить від матеріалу оббивки та характеру плями. В особливо запущених випадках використовується ручна обробка із залученням спеціальних засобів для виведення плям і шампунів.

Замовити наші послуги ви можете, зв’язавшись із менеджерами компанії за вказаними на офіційному сайті телефонними номерами або надіславши листа на нашу електронну пошту. Ми гарантуємо виконання замовлення в максимально короткі терміни і на вигідних умовах.

Замовити наші послуги ви можете, зв’язавшись із менеджерами компанії за вказаними на офіційному сайті телефонними номерами або надіславши листа на нашу електронну пошту. Ми гарантуємо виконання замовлення в максимально короткі терміни і на вигідних умовах.

Незалежно від того, чи проводяться нами відповідні заходи вдома чи в офісі, наші експерти гарантують:

 1. Виведення будь-яких забруднень та потертостей;
 2. Усунення запахів тварин;
 3. Видалення пилу;
 4. Ретельне чищення посадкових місць, спинки, підлокітників, так само як і бічних поверхонь.

Чистка кресел в Одессе

Назва послугиОд. вим.Ціна
Стілецьшт.75 грн.
Стілець зі спинкоюшт.150 грн.
Офісний стілецьшт.200 грн.
Крісло текстильнешт.350-450 грн.
Диван дитячийшт.600-700 грн.
Диван стандартшт.800-1000 грн.
Диван кутовийшт.1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт.900-1100 грн.
Світлі та сильно забруднені+ (20-30)%
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ700 грн.