Професійна хімчистка матраців від сечі домашніх тварин в Одесі

Хімчистка матраців від сечі у фахівців “Успіх Клін”

Хімчистка матраців від сечі у фахівців “Успіх Клін”

Химчистка матрасов от мочи

Регулярна та грамотно виконана хімчистка матраців від сечі дозволяє оперативно позбутися біологічних забруднень, спричинених життєдіяльністю, як самої людини, так і свійських тварин. Подібна процедура дозволяє не лише повернути виробу презентабельний зовнішній вигляд, але також позбавити вас неприємного сусідства з патогенними мікроорганізмами та пиловими кліщами, що розвиваються в текстурі тканини виробу.

Професійне чищення м’яких меблів, матраців, килимів є пріоритетним напрямком діяльності компанії «Успіх-Клін». Амбітна команда фахівців пропонує широкий спектр послуг і унікальних рішень, тоді як ціна сервісу, що надається, приємно здивує своєю демократичністю навіть найвибагливіших клієнтів. Ми відповідально та сумлінно підходимо до виконання найнестандартніших завдань за профілем своєї галузі та надаємо гарантію на всю виконану нами роботу.

Чищення матраца від сечі: етапи і що потрібно знати

Перш за все, слід зазначити, що думка щодо того, що сліди сечі та інших біологічних забруднень на матраці можна видалити власними силами за допомогою побутової хімії, є помилковою. Справа в тому, що необхідно не тільки брати до уваги текстуру тканини, оббивки, але також характер плями та її походження.

Наприклад, склад сечі немовляти та свійських тварин принципово відрізняється. Тому ефективний в одному випадку хімічний реагент виявиться абсолютно марним в іншому. До того ж, намагаючись самостійно позбутися запаху сечі, ви значно збільшуєте ризик пошкодження матраца.

Звернувшись до компанії «Успіх Клін», ви зможете не тільки замовити таку послугу, як чищення матраца від сечі за доступною ціною, але й отримати якісний результат у максимально короткий термін.

Після оформлення заявки наші адміністратори узгодять з вами час приїзду наших експертів. Першим кроком до ефективного виконання замовлення на дому стане визначення типу тканини. Для цього нами проводиться спеціальний тест, за результатами якого підбирається відповідний хімічний реагент та методика обробки поверхні. Спочатку за допомогою вакуумного пилососа видаляється сміттєві частинки, пил, що застрягли в текстурі оббивці, а також залишки їжі.

Далі чищення матраців від сечі вдома має на увазі ручну обробку плями за допомогою спеціалізованих порошків, з наступним нанесенням миючого засобу, яке вступаючи в реакцію з брудом розчиняє її.

У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані засоби для чищення від добре себе зарекомендували виробників, що відрізняються екологічністю і не викликають у людей алергічну реакцію. Унікальна формула реагентів дозволяє позбавитися сечі кота та інших домашніх тварин, тоді як технологія обробки (суха або волога) покликана знищити існуючі всередині оббивки матраца колонії пилових кліщів, бактерій і плісняви.

Для досягнення необхідного ефекту активно застосовується передове обладнання у вигляді роторної апаратури, екстракторного обладнання та вакуумних пилососів. На заключному етапі проводиться сушіння виробу, а сама поверхня піддається обробці антистатиком або дезодоруючим засобом. Результатом наших зусиль та грамотного підходу стане матрац із презентабельним зовнішнім виглядом та природною свіжістю.

Перевагою звернення до нас є можливість замовити послугу хімічне прання килимів, диванів, крісел та матраців, як вдома, так і з вивозом.

4 причини замовити хімчистку матраца від сечі та запаху

Заказать химчистку матраса от мочи

Здійснена спеціалістами найвищої кваліфікації хімчистка матраца від сечі вдома має цілу низку переваг, серед яких слід виділити:

  1. Швидкий та ефективний результат;
  2. Можливість заощадити як свій час, так і сили;
  3. Відсутність потреби пошуку транспорту для доставки виробу до нас;
  4. Сервіс європейського рівня за прийнятною ціною з гарантією на проведені роботи.

підберуть оптимальний спосіб обробки поверхні. Для роботи зі свіжими плямами використовується спеціальна піна, яка швидко висихає, тоді як застарілі забруднення, так само як і різкий запах сечі допомагає усунути екстракцію пором. В якості додаткової обробки застосовуються сухі порошки, спреї та спеціальні щітки.

Бажаєте знати, де замовити хімічне чищення матраца або м’яких меблів з гарантією якості? Компанія «Успіх Клін» зарекомендувала себе як одна з найбільш професійних організацій, що надає широкий спектр клінінгових послуг, вартість яких вигідно відрізняється від конкурентів доступністю та демократичністю.

Ми не тільки в найкоротший термін допоможемо позбутися плям і запаху, як котяча, так і дитячої сечі, але також відновимо текстуру тканини, повернувши цим виробу первозданний зовнішній вигляд. При цьому, вам не варто переживати щодо безпеки процедури, оскільки хімчистка матраців в Одесі проводиться нами відповідає європейським стандартам, а реагенти, що використовуються, не містять у своєму складі речовин здатних негативно позначитися на здоров’ї, як дорослих, так і дітей.