ᐈᐈ Як відбувається хімчистка килимів у "Успіх Клин" - Одеса

Як чистять килими у хімчистці

Як чистять килими у хімчистці

Как чистят ковры в химчистке

Більшість людей використовують килими у квартирі для м’якості, теплоти, зручності чи просто для краси інтер’єру. За їх чистотою стежать, але згодом будь-який виріб забруднюється настільки, що привести його в належний і колишній доглянутий вигляд самостійно неможливо. У таких випадках найкращий варіант – це вдатися до допомоги кваліфікованих професіоналів, які за допомогою спеціальних технологій та якісних миючих засобів подарують м’яким предметам вашого інтер’єру нове життя. Як чистять килими у хімчистці? У різних компаній свої методи, але є загальні етапи. Отже, як відбувається хімчистка килимів у хімчистці?

Робота команди з хімічного чищення від бруду полягає у кількох етапах:

 1. Початкове очищення за допомогою спеціальних хімічних засобів;
 2. Застосування професійних і якісних засобів для чищення та особливих технологій для видалення старих плям, що вже в’їлися в тканину;
 3. Звільнення від речовин, що залишилися, що використовуються для чищення поверхні;
 4. Застосування додаткових процедур, якщо це потрібно або хоче замовник.

Список додаткових процедур складається з:

 1. Використання різних інтер’єрних ароматів, які здатні позбавити неприємних запахів на довгий час.
 2. Просочення захисними засобами, щоб уповільнити знос і старіння.
 3. Обробка антистатиком, щоб прибрати статичну електрику, якою притягує пил та бруд.

Багато власників килимів воліють самі вичищати їх, пилососити і упорядковувати, але через якийсь час це перестає допомагати, а іноді на поверхні з’являються такі плями, які просто неможливо вивести самостійно, тому краще звертатися за допомогою фахівців, які грамотно та якісно приведуть. у початковий вигляд улюблений килим і продовжать його термін служби.

Як роблять хімчистку килимів професіонали «Успіх Клін»

Співробітники нашої компанії мають багаторічний досвід роботи за плечима, що дозволяє нам займати лідируючі позиції у сфері хімчистки килимів, оскільки ми славимося своїм професіоналізмом та якістю послуг. За нами стоять п’ять років успішної роботи, і ми не збираємось зупинятися на досягнутому.

Ми наслідуємо десять етапів, щоб хімчистка килимів була на максимально високому рівні. Як роблять хімчистку килимів? Для початку ми розкладаємо і вимірюємо поверхню виробу, далі вибиваємо його перед чищенням, пилососимо щітковим пилососом, замочуємо в спеціальному шампуні, після чого проводиться механічне чищення роторною машиною, виведення в’їлих старих плям, ретельне полоскання, заключне полоскання, віджимаємо пакети.

Як стирають килими у хімчистці? Звичайно, з використанням дорогих та якісних засобів, які є екологічно чистими та гіпоалергенними. Ми гарантуємо, що після чищення ваш предмет інтер’єру буде не тільки чистим, а й безпечним для всіх членів вашої родини, у тому числі й для домашніх тварин.

Етапи чищення килимів:

Этапы очистки ковров

Існує десять етапів для ефективного чищення:

 1. Вибивання. Воно відбувається зсередини, а не зверху по поверхні, що дозволяє прибрати максимальну кількість бруду та пилу;
 2. Спеціальним щітковим пилососом збирається пил, що залишився, волосся, бруд, шерсть;
 3. Відбувається початкова обробка миючим засобом.
 4. Далі йде використання спеціалізованого пилососу;
 5. Забирання засобу та ополіскування спеціальною машиною;
 6. Огляд експертом щодо виявлення плям, що залишилися, і, у разі їх присутності, повторне виведення;
 7. Підсумкове ополіскування;
 8. Розчісування щіткою ворсу;
 9. Висушування у камері;
 10. Упаковка килима в плівку для подальшої передачі його замовнику.

Таким чином, килим повертає свою колишню пишність, не втрачаючи якості, і знову тішить вас і ваших гостей. Прання килимів в Одесі допоможе надовго зберегти охайний вигляд виробу.

Як не можна чистити килими і чому

Є кілька правил, яким усі наші спеціалісти користуються для якіснішого пророблення своєї роботи. Як не можна чистити килими? Їх дуже легко зіпсувати, а повернути первісний вигляд практично неможливо, тому варто дотримуватися деяких важливих правил:

 1. Протипоказано терти їх дуже сильно.
 2. У жодному разі не можна використовувати гарячу воду і дуже жорсткі щітки, що чистять, це сильно нашкодить матеріалу.
 3. По мокрому килиму не варто ходити.
 4. Не сушити у підвішеному стані та поблизу джерел пилу.

Дотримуючись цих простих правил, наша команда надає послуги високої якості та показує свій професіоналізм. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібна хімчистка килимів, і ви точно не пошкодуєте!