ᐈᐈ Професійне прання, хімчистка пледу та ковдри в Одесі

Хімчистка пледа

Хімчистка пледа в Одесі

Видалити застарілі плями від сечі, їжі та вовни тварин допоможе професійна хімчистка пледа. Різноманітні покривала давно узвичаїлися і активно використовуються людиною для створення комфортної, затишної атмосфери. Регулярна їх експлуатація призводить до того, що з часом вироби втрачають свою естетику, а в їхній текстурі з’являються різноманітні мікроорганізми.

Пилові кліщі, патогенні бактерії, суперечки плісняви, а також грибки, що активно розвиваються в волокнах пледу, можуть стати причиною розвитку у людини алергічних реакцій, хвороб дихальних шляхів, безсоння та інших неприємностей.

Хімчистка прання пледу від клінінгової компанії «Успіх Клін» – це унікальна можливість при адекватних фінансових витратах повернути покривалам, ковдрам і пледам втрачений товарний вигляд і природну свіжість.

Навіщо потрібна хімчистка пледа

Химчистка пледов в Одессе

Будь-які спальні приналежності будь то подушка, плед, матрац або покривало потребують відповідного догляду. Крім регулярної заміни підковдр, простирадла і наволочек, потрібно проводити більш ретельне чищення, акцентовану на усунення плям від кави, сечі, вина і вовни тварин.

Багато людей намагаються самостійно позбутися забруднень, що в’їлися, прикладаючи до цього багато сил і витрачаючи свій час. Проте, кінцевий результат який завжди виправдовує очікування чи вирішує проблему, лише маскують її.

Справа в тому, що різний бруд, виділення поту, дрібні частинки їжі, що в’їлися в структуру тканини, створюють ідеальне середовище для розмноження пилових кліщів, бактерій і цвілі. Продукти життєдіяльності таких паразитів негативно впливають на якісний рівень життя людини, провокуючи розвиток шкірних захворювань та алергії. Саме з цієї причини хімічне чищення пледу, на думку фахівців, повинно проводитися не менше 2 разів на рік із залученням досвідчених експертів.

Скориставшись послугами клінінгового сервісного центру «Успіх Клін», надається можливість замовити недорого послугу професійна хімчистка пледа ціна, якій приємно здивує своєю демократичністю. Команда досвідчених експертів, що склалася, відповідально і якісно підходить до виконання завдань будь-якої складності за профілем своєї галузі, пропонуючи кваліфіковані послуги як з виїздом, так і з вивезенням пледу.

Великою популярністю користується прання пледа вдома із застосуванням європейського обладнання та сертифікованих засобів для чищення. Незалежно від того, чи потрібна вам хімчистка матраца з вивозом та подальшою доставкою, чи ви хочете замовити комплексний сервіс у квартирі чи офісі наші співробітники виконають у максимально короткі терміни необхідні процедури, а на виконану роботу нададуть гарантію.

Прання пледу в хімчистці – чудовий вибір

Чистка пледов в Одессе

Для того, щоб прання пледа в хімчистці принесло бажаний ефект, співробітники компанії «Успіх-Клин» використовують інноваційні технології, завдяки чому ми здатні працювати з будь-якою текстурою матеріалу:

  1. Вовна;
  2. Віскоза;
  3. Бавовна;
  4. Фліс;
  5. Акрил.

З урахуванням видової приналежності тканини підбирається відповідний спосіб обробки поверхні. Серед варіантів особливої уваги, що добре себе зарекомендували, заслуговує прання із застосуванням унікальних хімічних засобів.

Необхідно відзначити, що всі засоби, що ми використовуємо, абсолютно безпечні для здоров’я дорослих, вагітних жінок, дітей і тварин. Дані речовини не провокують алергічні реакції, містять компоненти органічного походження та рекомендовані до використання в дитячих садках та школах.

Професійна хімчистка ковдри з вивезенням або акваобробка пухової подушки здійснюється у певній послідовності

  1. Візуальний огляд забруднень;
  2. Діагностика текстури тканини та підбір з урахуванням матеріалу відповідної методики та актуальних засобів для чищення;
  3. Усунення з поверхні пилу, крихт та інших механічних частинок за допомогою вакуумного обладнання;
  4. В особливо запущених випадках застосовується ручна обробка локальних ділянок із залученням засобів для виведення плям і шампунів;
  5. Повне видалення всіх забруднень із наступним сушінням.

За бажанням клієнта ми проведемо додаткову дезінфекцію, і надамо пледу приємного ароматичного запаху. Щоб почистити плед у хімчистці «Успіх Клін», вам необхідно оформити заявку на офіційному сайті компанії або зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними контактними даними. Інформацію щодо того, скільки коштує комплексне прання, будь-хто може отримати, уважно вивчивши наш прейскурант, в якому відображені актуальні ціни.

Назва послугиПлощаЦіна
плед, ковдра, накидкам²85 грн.