ᐈᐈ Як зробити хімчистку дивана в Одесі правильно

Як зробити хімчистку дивана або інших м’яких меблів

Як зробити хімчистку дивана або інших м’яких меблів

Как сделать химчистку дивана

Кожен власник м’яких меблів рано чи пізно задається ворсом: як зробити хімчистку дивана, щоб не зашкодити оббивці? Навіть якщо скрупульозно пилососити поверхню, користуватися диваном тільки після ретельного огляду тих, хто сідає на предмет чистоти, пиловим кліщам правила не писані. Забравшись глибоко, вони залишають продукти життєдіяльності, небезпечні для дітей, алергіків, які страждають на легенево-бронхіальні захворювання дихальних шляхів.

Як робити хімчистку дивану? Існує кілька варіантів: самостійно відвезти на автомийку, віддати в професійний салон. У яких випадках потрібно звернутися за допомогою фахівців? Ви дійсно любите свої меблі, цінуєте час, Вам важливий результат, а не процес. Діти перекинули сік і затерли пляму на м’якій оббивці «шоколадними» руками. Ви не дипломований технолог, у Вас не завалялося вдома дороге спеціальне обладнання, що миє-чистить, тоді відразу звертайтеся до фахівців з клінінгу.

Якщо Ви зважилися все-таки спробувати самостійно почистити диван чи крісло, будьте готові до того, що зможете очистити лише поверхню, та й відсотків на 10-15. А розмокла пляма в’їдається глибше і надійно там фіксується завдяки «домашнім» миючим засобам, поступово знову проступаючи на верхній шар. І пам’ятайте, з такою плямою співробітникам хімчистки буде впоратися набагато складніше.

Як відбувається хімчистка дивану

Как происходит химчистка дивана

Як відбувається хімчистка дивана вдома? Команда фахівців виїжджає додому в обумовлений день та призначений час. Триває від години до двох, тобто скільки часу необхідно надати фахівцю. Чистка проходить у кілька етапів, детальне проведення кожного з них є важливим для досягнення кращого результату:

 1. Підготовка: відбувається первинне очищення шляхом роботи потужного професійного пилососа, що прибирає пил, пісок, пилових кліщів та продукти їхньої життєдіяльності в місцях, недоступних звичайному пилососу;
 2. Безпосередньо хімічна обробка включає миття миючим засобом, промивання, виведення забруднень і плям, що містить полоскання. На етапі застосування миючих розчинів відбувається глибоке чищення меблів, під дією спецзасобів, бруд з поверхні та глибоких шарів починає розчинятися;
 3. Промивання необхідно для видалення бруду і миючих засобів, щоб нейтралізувати їх можливий ефект на засіб для виведення плям. Який розчин використовуватиме виведення плями, вирішує технолог, враховуючи вік і характер забруднення, специфіку оббивки. Завершальне вологе прибирання проводиться з метою виведення хімічних засобів, максимального вилучення рідини зі швидким висиханням. Без спеціального обладнання ця фаза не пройде успішно, адже зайва волога завдасть непоправної шкоди меблям. Професійні клінінгові компанії використовують екстрактор – потужний миючий пилосос з великим резервуаром для брудної води, який буквально витягує вологу з поверхні;
 4. Cушіння. Меблі після повного циклу остаточно висихають за дві – три години.

Вам потрібна хімчистка меблів в Одесі, прання та сушка килимів, парове прибирання салону автомобіля за низькими цінами, з гарантованою якістю – зверніться до «Успіху Кліну». Ми БЕЗКОШТОВНО доставимо додому відроджений до життя виріб або почистимо диван, матрац вдома.

Як відбувається хімчистка м’яких меблів у професіоналів “Успіх Клін”

У споживачів виникає природне питання: як роблять хімчистку м’яких меблів співробітники компанії «Успіх Клин»?

 1. Все починається з прийому заявки.
 2. Важливим етапом є консультація, уточнення деталей.
 3. Оформлення замовлення.
 4. Чищення відбувається в обумовлений день на зручних умовах.
 5. Оплата після виконання роботи.

Як роблять хімчистку дивана, крісла, матраца на Фабриці чищення килимів «Успіх Клин»? Виведення плям вимагає особливого підходу, хімічних знань, тому тільки технолог може підібрати необхідний хімічний засіб або їхню комбінацію, дотримуючись інструкції виробника. Технолог проводить попередній тест реакції текстилю на розчин у непомітному місці. Пляму не можна терти, тільки промакувати.

Продукція, що застосовується, не залишає синтетичних запахів, не псує меблі, безпечна для алергіків і дітей Фахівці «Успіх Клин» використовують засоби для виведення плям відомих брендів, які посіли лідируючі позиції у світі, що пройшли належну сертифікацію в Україні:

 • Chemspec, США – компанія заснована в 1968 році в Балтіморі, здобула популярність завдяки винаходу та успішному впровадженню інноваційних технологій з очищення килимів, різного текстилю.
 • Prochem, Великобританія, заснована в 1974 році професіоналом у галузі клінінгу килимів та м’якої оббивки. Компанія продовжує розвиватися та рости до цього дня.
 • Kiehl, Німеччина – у 1904 році організовано сімейне підприємство у Мюнхені, що спеціалізується на вузькопрофільних та універсальних миючих засобах. Примітно, що понад 100 років це, як і раніше, сімейний бізнес, відомий як завзятий захисник навколишнього середовища.

Деякі плями необоротні, що більше розмір забруднення, що довше воно впливає текстиль, тим складніше його видалити. Якщо є шанс видалити пляму, фахівці «Успіх Клін» зроблять це! Ми дбайливо ставимося до Ваших виробів, саме тому чищення килимів та м’яких меблів тішить клієнтів.